fot. PAP/Paweł Supernak

R. Bochenek: PO to partia milionerów i dla milionerów

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Bochenek, powiedział, że za rządów Prawa i Sprawiedliwości zarobki w zarządach i radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa znacząco spadły.

Na konferencji prasowej rzecznik dodał, że za czasów rządów koalicji Platformy Obywatelskiej – Polskie Stronnictwo Ludowe partyjni nominaci zarabiali tyle, że stawali się milionerami.

–  Dzięki naszym decyzjom, dzięki decyzjom rządu pani premier Beaty Szydło te zarobki zostały ograniczone. To za czasów polityków PO managerowie zarabiali gigantyczne pieniądze, de facto drenując spółki Skarbu Państwa, które bardzo często generowały straty – powiedział Rafał Bochenek.

Rafał Bochenek podkreślił, że po objęciu rządów przez Zjednoczoną Prawicę spółki Skarbu Państwa są lepiej zarządzane.

Rzecznik PiS ocenił też, że PO to partia milionerów i dla milionerów. Tak funkcjonuje ta partia od lat, o czym świadczą wpłaty, które regularnie wpływają na konta tej partii, które mają być de facto wsparciem finansowym dla Donalda Tuska i jego całej ferajny – zaznaczył.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl