fot. flickr.com

PSP: ostatniej doby ponad 300 pożarów; zginęła jedna osoba

W poniedziałek doszło do 318 pożarów, w których zginęła jedna osoba, a siedem zostało rannych – poinformował we wtorek rzecznik komendanta głównego PSP st. kpt. Krzysztof Batorski.

Jak przekazała PSP, ostatnia doba to 1614 interwencji straży pożarnej, w tym 318 pożarów. Ponad 1,2 tys. zdarzeń było związanych z tzw. miejscowymi zagrożeniami, w których zginęło 16 osób, a 134 zostały ranne. 90 razy strażacy wyjeżdżali do alarmów fałszywych.

Do najpoważniejszego pożaru doszło w miejscowości Swory w województwie lubelskim (pow. bialski), gdzie w pożarze domu jednorodzinnego zginęła jedna osoba.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl