fot. Teobańkologia

Przyjadą do Leśnej Podlaskiej i Siedlec szukać owiec

Już w najbliższy weekend 27 i 28 sierpnia 2022 roku Leśną Podlaską i Siedlce odwiedzą Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz w ramach wydarzenia „Wyprawa po owce”. Projekt to odpowiedź na wezwanie Pana Jezusa: „Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie” (Mt 10, 6-7). W projekt można włączyć się na dwa sposoby – poprzez apostołowanie lub wsparcie tych, którzy ruszą w drogę.

Teobańkologia jest internetową społecznością, która każdego dnia podczas wieczornego Różańca zrzesza kilkadziesiąt tysięcy osób. Wizyta w Leśnej Podlaskiej i Siedlcach to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie „Wyprawa po owce”, którego autorem jest ks. Teodor Sawielewicz. [czytaj więcej]

„Projekt to odpowiedź na wezwanie skierowane do mnie i do Ciebie: »Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie« (Mt 10, 6-7). W projekt możesz włączyć się na dwa sposoby – poprzez apostołowanie lub wsparcie tych, którzy ruszą w drogę” – mówił organizator wydarzenia.

W maju (podczas pierwszej części „Wyprawy po owce”) Teobańkologia odwiedziła osiem miast, dzięki czemu mogła spotkać się z kilkunastoma tysiącami ludzi.

„Ciepłe słowa, świadectwa i wdzięczność. Pełnia Ducha Świętego, radość na twarzy, często łzy wzruszenia. Doświadczenie otwartości na drugiego człowieka, serdecznego przyjęcia i gotowości do służby” – podsumował zespół Teobańkologia.

Tym razem ks. Teodor Sawielewicz wraz z zespołem zawita do Leśnej Podlaskiej i Siedlec. W sobotę  pojawi się okazja do spotkania w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca.

Ważne! Konieczna jest rejestracja na miejscu (od godziny 9.00), gdzie będzie zbierana kwota 15 złotych na wspólny posiłek i materiały.

fot. Teobańkologia

Następnego dnia, w niedzielę 28 sierpnia, miejscem spotkania z ks. Teodorem Sawielewiczem będą Siedlce, a dokładnie Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach.

Tutaj przez cały dzień będzie dużo możliwości wspólnych spotkań. Pamiętajmy, że najważniejsze jednak jest spotkanie z Bogiem Żywym w Eucharystii. Zapraszamy też w sposób szczególny na modlitwę uwielbienia dla rodzin z dziećmi o godzinie 13.00, z niespodzianką dla najmłodszych” – zachęcał zespół Teobańkologii.

fot. Teobańkologia

Teobańkologia

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl