fot. Mateusz Marek/Nasz Dziennik

Prof. M. Ryba: Metodologia oswajania z ideologią gender jest bardzo zwodnicza

Najpierw oswaja się ludzi z homoseksualizmem na przykład poprzez seriale a później zaczyna się domaganie praw – mówi prof. Mieczysław Ryba w filmie „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”.

Dokument będzie można zobaczyć dziś wieczorem na antenie Telewizji Trwam. W filmie mowa jest między innymi o tym, skąd się wzięła ideologia geneder, o co w niej chodzi i jakie niesie zagrożenia.

Prof. Mieczysław Ryba tłumaczy, że forsowaniu ideologii gender towarzyszy manipulacja.

– Ta metodologia, oprócz pieniędzy, która za tym stoi, jest bardzo przemyślna, zwodnicza. Najpierw oswaja się ludzi z homoseksualizmem w życiu publicznym przez filmy, seriale, promuje się to w życiu publicznym. Później dopiero zaczynają się żądania praw o tzw. małżeństwach jednopłciowych, adopcji dzieci, a później idzie to coraz dalej. Oczywiście hasła aborcyjne są głoszone pod sztandarem wolności. To wszystko jest okryte pewną manipulacją. Jeśli ktoś nie rzuci pełnego światła na tę manipulację, wtedy ta manipulacja jest skuteczna – podkreślił prof. Mieczysław Ryba.

Obok prof. Mieczysława Ryby w filmie można usłyszeć znanych z Radia Maryja ks. prof. Dariusza Oko, ks prof. Pawła Bortkiewicza czy ks. prof. Tadeusza Guza.

Premiera dokumentu „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” na antenie Telewizji Trwam dzisiaj o godzinie 21.40. Materiał będzie można zobaczyć także o 02.00 w nocy, jutro o 14.30 oraz w niedzielę o 10.30.

 

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl