twitter.com/ZelenskyyUa

Prezydent Ukrainy W. Zełenski: Jestem wdzięczny polskiemu narodowi i prezydentowi A. Dudzie za wsparcie

Jestem wdzięczny polskiemu narodowi i prezydentowi Andrzejowi Dudzie za konsekwentne poparcie dla ukraińskiej integralności terytorialnej, suwerenności i euroatlantyckiej integracji – podkreślił prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

„Jestem wdzięczny polskiemu narodowi i Andrzejowi Dudzie za konsekwentne poparcie ukraińską integralność terytorialną, suwerenność i integrację euroatlantycką” – przekazał szef ukraińskiego państwa.

https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1484454633930166274

Dodał, że „takie wsparcie jest szczególnie istotne w tych trudnych czasach”.

„Cieszę się, że pracujemy wspólnie, by przeciwdziałać wyzwaniom dla bezpieczeństwa w regionie” – napisał Wołodymyr Zełenski.

Ukraiński prezydent przybył w czwartek do Polski, do Wisły na konsultacje z polskim prezydentem RP Andrzejem Dudą.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl