Prezydent Ukrainy spotka się dzisiaj w Warszawie z Komorowskim

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko w Warszawie spotka się z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Planowane wcześniej spotkanie z Andrzejem Dudą jednak się nie odbędzie się – dowiedziała się PAP z otoczenia prezydenta-elekta. 

Według informacji uzyskanych przez PAP od współpracowników Andrzeja Dudy, decyzja taka zapadła ze względu na liczne obowiązki prezydenta-elekta i prawdopodobną konieczność wyjazdu do Brukseli – Duda wciąż jest europosłem.

Z kolei jak poinformowała PAP Kancelaria Prezydenta, Komorowski i Poroszenko będą rozmawiać w Pałacu Prezydenckim.

Wieczorem prezydenci Polski i Ukrainy obejrzą finał Ligi Europejskiej w Warszawie. Na Stadionie Narodowym zagrają ukraiński Dnipro Dniepropietrowsk i hiszpańska Sevilla FC.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl