PAP/Łukasz Gągulski

Prezydent Andrzej Duda namawia, by iść na wybory i oddać na niego głos

Idź na wybory, przekonaj rodzinę, znajomych, sąsiadów, przyjaciół; 12 lipca zdecydujemy jakiej chcemy Polski i jaka będzie w przyszłości, w tym dniu proszę państwa o głos – podkreślił prezydent Andrzej Duda w krótkim filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych.

„Idź na wybory, przekonaj rodzinę, znajomych, sąsiadów, przyjaciół. 12 lipca zdecydujemy jakiej chcemy Polski i jaka będzie w przyszłości. W tym dniu proszę państwa o głos. Nazywam się Andrzej Duda” – mówi na filmiku prezydent.

https://twitter.com/BeataSzydlo/status/1281191035276754949

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca. Prezydent Andrzej Duda zmierzy się w niej z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl