PAP/Tomasz Wojtasik

Prezydent A. Duda spotkał się z mieszkańcami Koła, Wierzbinka, Konina i Mikstatu

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda zabiega od rana o głosy mieszkańców wielkopolski. Duda Bus dotarł już do Koła, Wierzbinka, Konina i Mikstatu.

Prezydent w czasie kampanii gościł w dużych miastach; odwiedzał też mniejsze miejscowości. Wsłuchiwał się w głosy mieszkańców i mówił o planach na przyszłość.

Podczas wizyty w Mikstacie Andrzej Duda powiedział, że zależy mu na równym rozwoju całej Polski.

Taką politykę chce realizować przez najbliższe 5 lat i wierzę w to, że ta polityka, spokojnie realizowana, budowania bezpieczeństwa, budowania zamożnego państwa i zmodernizowanego państwa z nowoczesną gospodarką, ale opartą na tradycji polską rodziną, chronioną przez polskie państwo. To jest właśnie najlepsza droga rozwoju i dlatego, proszę Państwa, proszę o wsparcie. Dlatego tu przyjechałem. Tuż przed wyborami, żebyście Państwo do tych wyborów poszli i opowiedzieli się po raz kolejny za taką właśnie Polską – o to proszę. Jestem przekonany, że to jest właściwa droga rozwoju, bo jestem przekonany, że to jest dobry pomysł – akcentował obecnie urzędujący prezydent.

https://twitter.com/BeataSzydlo/status/1276454074196602882

 

Duda Bus dotrze dziś także na Śląsk i do Małopolski. Ostatnim miastem na kampanijnej trasie będzie Stary Sącz. Spotkanie na rynku rozpocznie się o godz. 22.00.Od północy zacznie obowiązywać cisza wyborcza. Wybory prezydenckie w Polsce odbędą się w najbliższą niedziele. Głosowanie zostanie przeprowadzone korespondencyjnie i tradycyjnie w lokalach.

RIRM/TV Trwam News

 

drukuj