fot. PAP/Leszek Szymański

Prezydent A. Duda pogratulował Patrykowi Dobkowi brązowego medalu olimpijskiego w biegu na 800 m

Patryk Dobek z brązowym medalem w biegu na dystansie 800 m. Kolejny piękny dzień dla Polski w Tokio; brawo, dziękujemy, gratulacje – napisał w dziś prezydent Andrzej Duda.

Patryk Dobek czasem 1.45,39 zdobył w Tokio brązowy medal igrzysk w biegu na 800 m. Przegrał z dwoma Kenijczykami Emmanuelem Korirem – 1.45,06 i Fergusonem Rotichem – 1.45,23. To pierwszy krążek olimpijski w historii startów Polaków na tym dystansie.

Patryk Dobek z brązowym medalem w biegu na dystansie na 800m! Kolejny piękny dzień dla Polski w Tokio. Brawo! Dziękujemy! Gratulacje! – napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.

https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1422892602890858496?s=20

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl