fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Prezydent A. Duda: Chcę żeby polska rodzina żyła na takim poziomie jak rodzina na zachodzie Europy

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda odwiedził województwo warmińsko-mazurskie. W Szeligach koło Ełku prezydent odwiedził jednostkę ratownictwa wodnego OSP oraz spotkał się z mieszkańcami.

Zwracając się do wyborców prezydent Andrzej Duda mówił, że chce przede wszystkim prowadzić politykę, którą nazwałby polityką sensytywną, polityką wyczuloną. Taką politykę, która rozumie i realizuje potrzeby Polaków.

Prezydent podkreślał też, że jego celem jest doprowadzenie do tego, aby polska rodzina żyła na takim poziomie jak rodzina na zachodzie Europy. Andrzej Duda wskazywał też na potrzebę inwestycji, które przełożą się na rozwój Polski.

– Proszę Państwa o pomoc. Chcę doprowadzić do tego, żeby Polska była wszędzie jednakowo rozwinięta. Właśnie z tego powodu mówię, że w ciągu pięciu lat chcę, aby szerokopasmowy internet dotarł do każdego domu, nawet w najmniejszej miejscowości. Szanowni Państwo, przede wszystkim chcę, aby w Polsce, w sposób naturalny, stopniowo rosły wynagrodzenia. Będziemy państwem coraz zamożniejszym, będziemy mieli coraz więcej inwestycji, będzie coraz więcej dobrze płatnych miejsc pracy – nie mam co do tego wątpliwości – a w efekcie polska rodzina będzie żyła na coraz wyższym poziomie. Chcę doprowadzić do tego, żeby polska rodzina żyła na takim poziomie jak rodzina na zachodzie Europy – akcentował prezydent RP.

Andrzej Duda zachęcał też mieszkańców do wakacyjnego wypoczynku w kraju. Wyrażał przy tym nadzieję, że bon turystyczny wesprze branżę turystyczną.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl