PAP/Tytus Żmijewski

Premier: PiS jest najlepszym wyborem dla Polski

Prawo i Sprawiedliwość jest najlepszym wyborem dla Polski; walczymy o to, żeby Rzeczpospolita była dumna jak polska husaria i szczęśliwa jak uśmiech dziecka – mówił premier Mateusz Morawiecki w niedzielę podczas spotkania z mieszkańcami Torunia.

Szef rządu stwierdził, że kluczowe dla PiS będzie „odzyskanie” sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego.

„Tak, żeby sejmik województwa kujawsko-pomorskiego współpracował blisko z państwem polskim, bo tylko wtedy wykorzystamy potencjał Toruniu” – zapewnił.

Premier Morawiecki przedstawił również program społeczny PiS dla samorządów, w którym znajduje się m.in. zapowiedź budowy domów dla seniorów oraz program dostępność plus. Ocenił również, że w polityce kluczowa jest wiarygodność.

„Czy chcecie powrotu Balcerowicza i Tuska do władzy? Czy chcecie powrotu Schetyny i ministra >>nie ma pieniędzy i nie będzie<< Rostowskiego? Dlatego PiS musi być naszym wyborem, PiS jest najlepszym wyborem dla Polski” – mówił szef rządu.

„To my, PiS, Zjednoczona Prawica walczymy o Rzeczpospolitą naszych marzeń, o to, żeby była to Rzeczpospolita dumna jak polska husaria, szczęśliwa jak uśmiech dziecka. I zwyciężymy” – dodał Mateusz Morawiecki.

PAP/RIRM

drukuj