PAP/Paweł Supernak

Premier: Nie pozwólmy zabrać Polski złodziejom naszym marzeń

Nasze marzenia są tam, gdzie nasza odwaga; nie pozwólmy zabrać Polski złodziejom naszych marzeń – powiedział w piątek w Pułtusku premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił również, że trzeba „dbać o człowieka wszędzie tam, gdzie on się znajduje”.

Podczas spotkania z mieszkańcami Pułtuska, premier powiedział, że trzeba „dbać o człowieka wszędzie tam, gdzie on się znajduje”.

„To jest dla nas wielkie zadanie, to jest wielkie zobowiązanie, które wzięliśmy sobie do serca i działamy w każdym zakątku kraju” – powiedział szef rządu.

„Nasze marzenia są tam, gdzie nasze odwaga. Nie pozwólmy zabrać Polski złodziejom naszych marzeń” – mówił premier Morawiecki.

Przekonywał, że, „nie może zwyciężyć cynizm, czy draństwo, (my) chcemy przełamywać rozpacz, która w wielu miejscach była widoczna i robimy to poprzez nasze wszystkie działania społeczne, ale też poprzez walkę z tym złodziejstwem, z mafiami VAT-owski, przestępcami podatkowymi”.

„Tam były te pieniądze, których miało nigdzie nie być, tam je odkopaliśmy dla ludzi, dla wszystkich Polaków” – podkreślił Mateusz Morawiecki.

PAP/RIRM

drukuj