Premier M. Morawiecki: Ważne, żebyśmy skupili się na kontynuacji dobrych zmian

Dla nas jest bardzo ważne, żebyśmy teraz skupili się na kontynuacji wszystkich dobrych zmian, które wdrożyliśmy od ponad 800 dni naszych rządów – mówił premier Mateusz Morawiecki we wtorek podczas wystąpienia inaugurującego „Tweetup” w Kancelarii Premiera.

Szefowi polskiego rządu w trakcie „Tweetupu” towarzyszą ministrowie jego rządu, w tym m.in.: minister środowiska Henryk Kowalczyk, szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska, minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, a także szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk i szef gabinetu politycznego Marek Suski.

Premier podkreślił, że „Tweetup” to „otwarta, szczera dyskusja”.

„Jest dla nas bardzo ważne, żebyśmy teraz skupili się na dobrej kontynuacji tych wszystkich dobrych zmian, które wdrożyliśmy od samego początku naszych rządów. Ponad 800 dni – tak na to patrzymy, tak jak powiedziałem podczas expose, jako na rząd kontynuacji” – mówił.

„Jesteśmy całą drużyną, która chce dobrze służyć Polsce i przede wszystkim nie chcemy do państwa mówić, tylko chcemy z państwem rozmawiać o tym, co waszym zdaniem nurtuje poszczególne grupy społeczne, Polaków, co jest dla nich najważniejsze” – zaznaczył Mateusz Morawiecki.

Szef rządu podkreślił, że wierzy, iż z „dobrej, szczerej” wymiany zdań „zrobi się wiele pomysłów na przyszłość”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl