PAP/Darek Delmanowicz

Premier M. Morawiecki spotkał się z rodziną z Podkarpacia

Premier Mateusz Morawiecki podczas wtorkowej wizyty na Podkarpaciu odwiedził rodzinę państwa Pankiewicz ze Śliwnicy.

 

Premier Mateusz Morawiecki od poniedziałkowego wieczoru przebywał na Podkarpaciu, gdzie m.in. uczestniczył w Kongresie 590 w Jasionce. Odwiedził też Przemyśl, gdzie uczestniczył w konferencji prasowej z b. marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim, a także w spotkaniu z mieszkańcami tego miasta.

Następnie Morawiecki udał się na spotkanie z wielodzietną rodziną państwa Pankiewicz ze Śliwnicy (Podkarpackie). Szef rządu pojawił się z bukietem kwiatów, które wręczył gospodyni domu.

Podczas spotkania premier odbył krótką rozmowę z państwem Pankiewicz, którzy dziękowali za wprowadzenie programów takich jak „500 plus” i „300 plus”, mówiąc, że to bardzo duże wsparcie, które może być przeznaczone m.in. na kształcenie dzieci.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl