fot. PAP/Paweł Supernak

Premier M. Morawiecki przed inauguracją objazdu Polski PiSbusem: Liczymy się z Państwa głosem 

Liczymy na Państwa głos i liczymy się z Państwa głosem – powiedział premier Mateusz Morawiecki przed rozpoczęciem objazdu po kraju kampanijnym busem.

Szef polskiego rządu na konferencji prasowej przed Stadionem Narodowym w Warszawie powiedział, że podczas kampanii wyborczej chce dalej wsłuchiwać się w głosy Polaków.

Dodał, że wiarygodność jest podstawowym znakiem firmowym Prawa i Sprawiedliwości. Przypomniał tu główne projekty partii rządzącej.

– Rozpoczęliśmy dobrą zmianą dobry początek, ale teraz ruszamy w lepszą przyszłość, w dobrą przyszłość. Wierzę, że ta dobra przyszłość dla Polski jest nie tylko możliwa – ona jest na wyciągnięcie ręki. Ona kryje się w tych naszych społecznych, rozwojowych, gospodarczych projektach, które wszystkie są obudowane stabilnymi finansami publicznymi, najniższym w historii ostatnich 30 lat deficytem budżetowym. A więc drodzy Państwo, drodzy Rodacy, dziękuję wszystkim Państwu za te setki, właściwie tysiące rozmów na trasie, które do tej pory miałem ogromną przyjemność odbyć i cieszę się, że ruszamy w drogę. Ruszamy w drogę, żeby dalej słuchać Polaków – zaznaczył premier Mateusz Morawiecki.   

Premier odwiedzi dziś jeszcze kilka miejscowości na Mazowszu. Spotka się m.in. z mieszkańcami Sochaczewa, Rawy Mazowieckiej, Grójca i Otwocka.  

Pod koniec tygodnia spotkania z Polakami rozpocznie natomiast prezes PiS-u Jarosław Kaczyński. Ma on odwiedzić wszystkie okręgi wyborcze.

Swoją kampanię wyborczą PiS prowadzi pod hasłem „Dobry czas dla Polski”. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

RIRM/TV Trwam News

drukuj