fot. PAP/EPA

Premier Izraela: Zero tolerancji dla ataków ze Strefy Gazy  

Tymczasowy premier Izraela Jair Lapid, oświadczył w piątek, po ataku izraelskich sił zbrojnych na Palestyński Islamski Dżihad, że jest to operacja przeciw „bezpośredniemu zagrożeniu”, a państwo żydowskie ma „zero tolerancji” dla ataków ze Strefy Gazy.

Izrael nie szuka jednak „szerszego konfliktu” – dodał premier.

Portal Times of Israel przekazał, że „fala rakiet” została wystrzelona w kierunku południowego i środkowego Izraela, ale według służb ratunkowych nie ma rannych.

Izraelska armia poinformowała, że zniszczyła dwa składy broni należące do Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu i wyrzutnię rakiet.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl