Premier do maturzystów: Połamania piór i trafienia w tematy!

Szefowa polskiego rządu Beata Szydło w opublikowanym przez Kancelarię Premiera filmie życzyła powodzenia tegorocznym maturzystom. Stajecie przed bardzo ważnym egzaminem w waszym życiu – podkreśliła premier.

Jak zaznaczyła prezes Rady Ministrów, matura to „zmierzenie się z wieloma wyzwaniami”.

­– Życzę wam, żeby ten egzamin, który rozpoczynacie, zakończył się dla was sukcesem, żebyście zdali go w taki sposób, by móc wybrać te studia, tę przyszłość, o której marzycie – powiedziała Beata Szydło.

Premier zwróciła się także do rodziców licealistów zdających egzamin dojrzałości. Często to my denerwujemy się bardziej niż nasze dzieci. Na pewno sobie poradzą – podkreśliła.

Na portalu Twitter życzenia maturzystom złożył także prezydent RP Andrzej Duda. „Trzymam za Was mocno kciuki” – napisał prezydent.


RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl