Premier B. Szydło: afery w ciągu ostatnich ośmiu lat były niebotyczne

Premier Beata Szydło zwróciła się dziś w Sejmie do posłów opozycji, którzy przez ostatnie 8 lat brali odpowiedzialność za sprawy państwa i zarządzali majątkiem Skarbu Państwa. Prezes Rady Ministrów podkreśliła, że afery, które w tym czasie przeszły przez Polskę, były niebotyczne.

Prawo i Sprawiedliwość przyszło po to, żeby te sprawy uporządkować i uchronić majątek Skarbu Państwa przed tym, co opozycja chciała zrobić, czyli sprzedać wszystko – powiedziała Beata Szydło.

Likwidowaliście stocznie i kopalnie, prywatyzowaliście szpitale, PKP Energetykę, a nawet kolejkę na Kasprowy Wierch. Wszystko to robili wyłaniani przez was w transparentnych konkursach managerowie. Nie powstrzymacie nas przed ochroną majątku Skarbu Państwa i przed tym, żeby to przede wszystkim Polscy decydowali o tym, czy szpitale są dostępne dla wszystkich – podkreśliła Beata Szydło.

Premier dodała, że Prawo i Sprawiedliwość uporządkuje w spółkach Skarbu Państwa wszystko to, co poprzedni rząd wyburzył.

My w przeciwieństwie do was potrafimy wyciągać wnioski i szukać rozwiązań, ale naszym nadrzędnym celem jest ochrona majątku narodowego – dodała premier Polski.

RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl