Podwójne standardy PO – PSL

Koalicja PO-PSL kieruje się podwójnymi standardami – dzieląc tym samym obywateli.

 

Marszałek sejmu Ewa Kopacz przed ostatnim posiedzeniem sejmu  – odnosząc się do włączenia w porządek obrad propagujące dewiacje projekty ustaw o tzw. związkach partnerskich – stwierdziła i tu cytat: „że będzie głosowała za tym żeby dać szanse – choćby to były nawet trzy osoby w Polsce, ale to są obywatele. Jeżeli maja problem to my politycy powinniśmy  mieć odwagę mówić o tych rzeczach, które są dla nas niewygodne, ale dla nich bardzo ważne” – mówiła wice szefowa PO.

Tymczasem o miejsce dla Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie upomina się już 2 mln 325 tys. 275  obywateli, których głosy marszałek sejmu Ewa Kopacz lekceważy – m.in. blokując wniosek o kontrolę NIK w KRRiT, która nie przyznała katolickiej Telewizji Trwam koncesji na nadawanie cyfrowe naziemne.

Oburzenia całą sprawą nie kryje senator Dorota Czudowska.

 


Pobierz Pobierz

Poseł Andrzej Jaworski mówi wprost to jest rząd który nie realizuje polskiej racji stanu ale ze wszelką cenę chce się przypodobać unijnym politykom.

 


Pobierz Pobierz

drukuj

Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl