Podkarpackie. Policja zatrzymała mężczyznę, który w Mielcu zabił kobietę

Policja zatrzymała po południu mężczyznę, który w Mielcu (Podkarpackie) śmiertelnie ranił nożem kobietę. 39-latek zgłosił się na posterunek policji w Stalowej Woli.

Jak poinformowała podkarpacka policja, do tragedii doszło w piątek przed godziną 11.00. Wówczas dyżurny mieleckiej policji został poinformowany, że przed blokiem przy ul. Pułaskiego, doszło do zranienia nożem kobiety. Sprawca zbiegł.

Jak się okazało, 35-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego została zraniona nożem prawdopodobnie przez swojego męża. Przybyli na miejsce policjanci reanimowali kobietę, jednak w wyniku doznanych obrażeń zmarła.

Po kilku godzinach poszukiwań sprawca został zatrzymany. To 39-letni mąż kobiety, który po godzinie 14.00, sam zgłosił się do komendy policji w Stalowej Woli.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mielcu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl