fot. PAP/Łukasz Gągulski

Podkarpackie: 180 interwencji strażaków w związku z burzami

180 interwencji związanych z usuwaniem skutków burz, które przeszły w poniedziałek po południu przez Podkarpacie, odnotowali strażacy. Najczęściej pomoc dotyczyła pompowania wody i usuwania połamanych konarów i drzew.

Jak poinformował rzecznik podkarpackich strażaków bryg. Marcin Betleja, najczęściej strażacy wyjeżdżali w powiatach: strzyżowskim, rzeszowskim i krośnieńskim.

„Nasze interwencje dotyczyły głównie wypompowywania wody z zalanych piwnic, posesji i dróg, a także udrażniania przepustów drogowych i usuwania połamanych konarów i drzew, leżących na jezdniach, ulicach i chodnikach. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Nikomu nic się nie stało” – zapewnił bryg. Marcin Betleja.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl