Poczta Polska zachęca do wcześniejszego nadawania przesyłek, aby doszły na święta

W związku ze znacznym nasileniem ruchu listowego i paczkowego przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, Poczta Polska zachęca do odpowiednio wcześniejszego nadawania przesyłek – poinformował dzisiaj pocztowy operator.

Poczta zaleca, aby listy priorytetowe do krajów europejskich nadawać do 12 grudnia 2018 r., do USA i innych krajów pozaeuropejskich do 7 grudnia 2018 r.

Z kolei ekonomiczne przesyłki listowe do krajów europejskich powinny być nadane do 4 grudnia 2018 r.

Poczta informuje również, że paczki priorytetowe do krajów europejskich nadać należy do 7 grudnia 2018 r., do USA i innych krajów pozaeuropejskich do 30 listopada 2018 r.

Natomiast ekonomiczne paczki pocztowe do krajów europejskich należy nadać do 23 listopada 2018 r.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl