PiS ma przedstawić „Mapę Afer” PO

Dziś ostatni dzień kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi. Od północy będzie obowiązywała cisza wyborcza.

Premier Ewa Kopacz, a także prezydent Bronisław Komorowski mają dziś zwrócić się do Polaków z apelem o udział w niedzielnych wyborach.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński weźmie dziś udział w konwencji kończącej kampanię wyborczą, która odbędzie się w Radomiu.

PiS ma dziś przedstawić także tzw. „Mapę Afer” Platformy Obywatelskiej. Przypomni o aferach ogólnokrajowych i samorządowych.

Poseł Joachim Brudziński, szef komitetu wykonawczego PiS-u podkreślił, że każdy kto posiada dostęp do internetu będzie mógł się zapoznać z prawdziwym bilansem rządów koalicji PO-PSL. Dodał, że dużo mówi się o wpadkach polityków opozycji, a pamięć społeczna jest krótka.

– Każdy z zainteresowanych będzie mógł również przyjrzeć się, jak wyglądają lokalne afery z udziałem polityków samorządowych Platformy Obywatelskiej. Likwidowanie szkół, likwidowanie i prywatyzacja szpitali, likwidowanie posterunków policji, Poczty Polskiej,  połączeń komunikacyjnych – przypomnijmy Platformie Obywatelskiej i pani premier Ewie Kopacz, jakim zapleczem dysponuje – powiedział poseł Joachim Brudziński.

W środę PO uruchomiła tzw. „mapę wpadek” – serwis o samorządowych politykach PiS.

Nowy serwis zaprezentowany dziś przez PiS będzie wykorzystywany także w przyszłych kampaniach.

RIRM

 

drukuj