Pikieta w obronie życia w Rzeszowie

Fundacja Pro prawo do życia zorganizowała w Rzeszowie pikietę w obronie życia. Ma ona związek ze spotkaniem w Hotelu Prezydenckim Forum Kobiet Polskich. 

Poprzez pikietę członkowie fundacji chcą wyrazić sprzeciw wobec pomysłom tych polityków na wprowadzenie w Polsce tzw. aborcji – czyli zabijania dzieci nienarodzonych – mówi Jacek Kotula z Fundacji PRO-prawo do życia.

– Będziemy stali przy wjeździe do hotelu którędy będą przyjeżdżać goście. Większość z nas będzie trzymała transparenty ze zdjęciami m.in. Palikota i Nowickiej. Na transparentach będą napisy: „Aborcja boli przez całe życie”, „Hitler zabijał chore dzieci, dzisiaj w Polsce niektórzy próbują go naśladować” . W ten sposób chcemy dać wyraz temu, że tacy ludzie, którzy domagają się zabijania chorych dzieci, którzy domagali się zabijania dzieci nie tylko do trzeciego czy szóstego miesiąca życia, ale nawet do dziewiątego miesiąca życia mają czelność przyjeżdżać do naszego regionu, żeby promować te swoje chore ideologie. Stąd takie a nie inne przywitanie – powiedział Kotula

 

Wypowiedź Jacka Kotuli


Pobierz
Pobierz

RIRM

drukuj