fot. PAP/Grzegorz Momot

P. Jaki: R. Trzaskowski zrobił sobie żarty z poprzednich obietnic i składa kolejne

Obecny kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta RP, z 77 obietnic wyborczych z kampanii samorządowej nie zrealizował aż 72 – poinformowali politycy Prawa i Sprawiedliwości. Europoseł Patryk Jaki zaznaczył, że Rafał Trzaskowski składa kolejne obietnice, choć z poprzednich obietnic zrobił sobie żarty.

Na konferencji w Sejmie zaprezentowano fakty z zaktualizowanej już strony internetowej o niespełnionych obietnicach włodarza stolicy Rafała Trzaskowskiego.

Nie ma drugiego takiego polityka w Polsce, który zrobiłby sobie takie żarty z własnego programu i elektoratu – ocenił Patryk Jaki.

– Zapraszamy na stronę trzaskowskiwatch.pl, gdzie przytoczone są cytaty, konkretne obietnice i czas, kiedy miały one zostać zrealizowane. Co z tego, że dzisiaj Rafał Trzaskowski składa kolejne deklaracje, skoro z poprzednich zrobił sobie żarty. Jakie mamy gwarancje, że dzisiejsze obietnice kiedykolwiek będą przestrzegane? Wiarygodność to niezwykle istotna rzecz w polityce. (…) Kiedy toczyła się kampania samorządowa i Rafał Trzaskowski składał te obietnice, to był taki cytat, że on w porównaniu do Patryka Jakiego ma wszystko policzone, wszystko będzie zrealizowane. Jaki jest koń, każdy widzi – powiedział europoseł Zjednoczonej Prawicy.

Wśród niezrealizowanych obietnic Rafała Trzaskowskiego politycy PiS-u wskazali m.in. na kwestie dotowania termomodernizacji budynków, budowy hali widowiskowej na blisko 20 tys. osób, zapowiedzi ekologiczne o „milionie drzew dla Warszawy” czy rozwoju programu zdrowotnego i zakupów, np. aparatów słuchowych dla seniorów.

To tylko niektóre z obietnic Trzaskowskiego z 2018 r., które do dziś nie zostały wypełnione – wyliczali politycy PiS. Więcej na stronie trzaskowskiwatch.pl.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl