Trzy osoby zatrzymane w śledztwie dot. fałszywych faktur

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzy osoby w związku ze śledztwem dotyczącym fałszowania faktur, obniżania kosztów firm i wyłudzania podatku VAT. W wyniku ich działania budżet miał stracić ok. 60 mln zł – dowiedziała się PAP.

Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA poinformował, że zatrzymania dokonali funkcjonariusze łódzkiej delegatury Biura. W związku ze śledztwem zatrzymano wcześniej 27 osób. Obecne zatrzymania i działania CBA dotyczą dwóch firm – powiedział PAP Kaczorek. Zaznaczył, że działania trwają i nie może na razie udzielić więcej informacji.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl