fot. pixabay.com

Opolskie: KAS zlikwidowała nielegalny salon gier

Na terenie powiatu kluczborskiego funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalny salon gier – poinformowała Izba Skarbowa w Opolu.

Jak poinformowała IS w Opolu, w połowie maja funkcjonariusze KAS znaleźli lokal, gdzie można było grać na nielegalnych automatach. W momencie wejścia funkcjonariuszy do salonu gier, znajdowali się w nim dwaj mężczyźni korzystający z urządzeń oraz obsługa lokalu.

Według ustaleń KAS, w lokalu działały cztery automaty do gier, w których znaleziono ponad 8 tys. zł w gotówce. Postępowanie w sprawie organizowania nielegalnego hazardu i zatrzymanych automatów do gier prowadzi Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu.

„Za przestępczą działalność polegającą na organizowaniu nielegalnych gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat trzech albo obie te kary łącznie. Organizatorom nielegalnych gier hazardowych i właścicielom lokali, w których działają niezarejestrowane automaty, grożą kary pieniężne w wys. 100 tys. zł od każdego urządzenia” – informuje IS w Opolu.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl