fot. flickr.com

Opole: udaremniona próba przemytu do aresztu koperty nasączonej dopalaczami

Funkcjonariusze Służby Więziennej udaremnili próbę przemytu dopalaczy do Aresztu Śledczego w Opolu. Jak poinformowała w środę Katarzyna Idziorek z Okręgowej Służby Więziennej w Opolu, substancją nasączona była koperta na list.

O planowanej próbie przerzutu na teren Aresztu Śledczego w Opolu funkcjonariusze Służby Więziennej dowiedzieli się w wyniku działań operacyjnych. Gdy przesyłka adresowana do jednego z osadzonych przyszła do aresztu, od razu przekazano ją do analizy specjalistom z policji.

Jak się okazało, duża koperta o wymiarach 32 na 22 cm została nasączona dopalaczem o nazwie „mocarz”. Jego wartość oszacowano na 60 tysięcy złotych.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl