fot. Nasz Dziennik

ONZ szczepionkami nielegalnie sterylizuje kobiety w Kenii

Katoliccy biskupi w Kenii alarmują, że dwie agendy ONZ nielegalnie dokonują sterylizacji kobiet w tym kraju. Organizacja prowadzi program szczepień przeciwtężcowych, finansowany przez rząd Kenii. W podawanych kobietom szczepionkach znajduje się antygen, który skutkuje poronieniami.

Jak podaje portal LifeSiteNews, Stowarzyszenie Kenijskich Lekarzy Katolickich podjęło walkę z nielegalnymi działaniami ONZ.  Lekarze znaleźli w podawanych kobietom szczepionkach antygen. Jego działanie skutkuje poronieniami. Według Światowej Organizacji Zdrowia i UNICEF, szczepionka podawana jest ok. 2,3 mln kobiet. Akcję informacyjną rozpoczęli już kenijscy księża katoliccy, którzy przestrzegają swoje parafianki przed szczepieniami.

Badania nad szczepionkami prowadziły laboratoria w Republice Południowej Afryki. We wszystkich wysłanych sześciu próbkach  wykryto szkodliwy antygen.

– Wysłaliśmy sześć próbek z całej Kenii do laboratoriów w Republice Południowej Afryki. Obecność antygenu HCG wykryto we wszystkich sześciu próbkach. O przypadku nie może być mowy – powiedział portalowi LifeSiteNews dr Muhame Ngare z Centrum Medycznego w Nairobi.

Według dr. Ngare, działania ONZ nie są skierowane na walkę z tężcem, ale stanowią wielki program mający na celu kontrolę urodzeń.

– To potwierdziło nasze najgorsze obawy. W kampanii WHO nie chodzi o zapobieganie zachorowaniom wśród noworodków na tężca, ale jest dobrze przeprowadzoną masową sterylizacją mającą doprowadzić do kontroli liczby urodzeń. Dowody w tej sprawie przedstawiliśmy Ministerstwu Zdrowia, ale zostały zignorowane – powiedział.

Biskupi i lekarze ostrzegają, że wstrzykiwany kobietom antygen z HCG naśladuje naturalny hormon produkowany przez kobiety w ciąży. Organizm wytwarza przeciwciała, które produkują własną wersję HCG. Konsekwencją tego jest wywołanie poronienia.

Rafał Stefaniuk/Nasz Dziennik

drukuj