fot. aksim.edu.pl

Obrona VI edycji studiów podyplomowych MBA

2 kwietnia 2022 roku w murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się obrona VI edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). Egzamin dyplomowy miał formę ustną i studium przypadku.

2 kwietnia 2022 roku w murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się obrona VI edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). To prestiżowe studia, które proponują podniesienie poziomu wiedzy i kształcenie specjalistycznych umiejętności menedżerskich dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych lub ubiegających się o takie stanowiska.

Studenci studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) przystąpili w sobotę do egzaminu pisemnego. Następnie odbył się egzamin ustny, podczas którego zostały zaprezentowane prezentacje studium przypadku.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) przygotowany w taki sposób, aby dostarczyć rzetelnej i aktualnej wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do skutecznego zarządzania zespołami ludzkimi i kierowania przedsiębiorstwami w warunkach zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości gospodarczej.

Ponadto dzięki współpracy z uznaną na świecie amerykańską firmą konsultingową Energizers LLC (na liście top 500 światowych firm w przywództwie) i jej wybitnym trenerem MBA dr. Bartem Tkaczykiem absolwenci MBA w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu otrzymują menedżerski certyfikat w zakresie zarządzania i przywództwa.

Emilia Augustynowicz/Zespół Prasowy AKSiM

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl