Zakończyły się dni otwarte w WSKSiM

Zakończyły się dni otwarte w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Przyszli studenci mieli okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, zwiedzili jej mury oraz mogli porozmawiać ze studentami. Młodzież wzięła też udział w warsztatach radiowo – telewizyjnych.

Wśród przybyłych byli przede wszystkim tegoroczni maturzyści, którzy już wkrótce będą musieli podjąć decyzję o dalszej edukacji.

O. dr Zdzisław Klafka CSsR, rektor WSKSiM, podkreśla, że uczelnia stawia nie tylko na wiedzę praktyczną, ale również na wartości moralne.

Mamy studia TV Trwam, Radia Maryja, ale w budynkach uczelni mamy również własne studia radiowe czy studium telewizyjne, gdzie młodzież od razu może kształcić swoje umiejętności. Cieszy nas, że w krótkim czasie młodzież, która przychodzi nabiera umiejętności technicznych. Zawsze mówimy, że chcemy nie tylko wspaniałych techników, ale również młodzież, która ma moralny kręgosłup – zaznacza rektor uczelni.

Dzisiejsze dni otwarte zorganizował samorząd studencki we współpracy z działem promocji uczelni.

WSKSiM oferuje studia dzienne i zaoczne pierwszego stopnia na kierunkach; dziennikarstwo, kulturoznawstwo, politologia i informatyka medialna. Dostępne są też studia informatyczne, które kończą się uzyskaniem stopnia inżyniera.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl