Nowe wydanie książki „Do tronu łaski”, która jest zbiorem homilii i przemówień ks. kard. K. Wojtyły – św. Jana Pawła II w Kalwarii Zebrzydowskiej

Nowe wydanie książki „Do tronu łaski”, która jest zbiorem homilii i przemówień ks. kard. K. Wojtyły – św. Jana Pawła II w Kalwarii Zebrzydowskiej. „Przybliżmy się z ufnością do tronu łaski, abyśmy otrzymali miłosierdzie” (Hbr 4,16) — te słowa z Listu do Hebrajczyków stały się punktem wyjścia kazania ks. kard. Karola Wojtyły opisującego Sanktuarium pasyjno-maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej jako miejsce szczególnie nasycone Bożym błogosławieństwem – napisał we wstępie do książki ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

W roku jubileuszu 100 – lecia urodzin św. Jana Pawła II wydawnictwo Calvarianum zaprezentowało uzupełnione i poszerzone wydanie kazań ks. kard. Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II wygłoszonych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zachęcamy do zgłębiania nauczania Świętego Papieża oraz naśladowania Go w oddaniu się Maryi i zaufaniu woli Bożej. Mamy nadzieję, że publikacja będzie pomocą w poznawaniu Jego duchowej sylwetki, a także odkrywaniu osobistego doświadczenia pielgrzymowania do sanktuarium i doświadczania obecności i działania Boga.

Książkę można kupić w księgarni klasztornej oraz w sklepie internetowym wydawnictwa [zobacz].

 Tarsycjusz Bukowski OFM, Biuro Prasowe Sanktuarium

drukuj