Niemcy. „Bild”: strzały w szpitalu w Berlinie; samobójstwo napastnika

W jednym z berlińskich szpitali doszło we wtorek do strzelaniny – podają niemieckie media. Nieznany mężczyzna postrzelił lekarza, a następnie popełnił samobójstwo – twierdzi tabloid „Bild”.  Policja jest w drodze na miejsce zajścia.

„Tagesspiegel” informuje powołując się na świadków wydarzenia, że w szpitalu pojawił się oddział antyterrorystów. Do strzelaniny doszło w szpitalu im. Benjamina Franklina w dzielnicy Steglitz w południowo-zachodniej części stolicy Niemiec.


Postrzelony przez byłego pacjenta lekarz zmarł – poinformowała na Twitterze berlińska policja. Napastnik po ataku na lekarza popełnił samobójstwo.


PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl