fot. PAP/EPA

Niemcy: 170 osób zmarło na Covid-19 w ciągu ostatniej doby

170 zgonów z powodu Covid-19 zarejestrowano w Niemczech w ciągu ostatniej doby – podał dziś Instytut im. Roberta Kocha w Berlinie. Łączna liczba ofiar śmiertelnych pandemii koronawirusa w tym kraju to 2969.

Bilans dobowy podany w poniedziałek mówił o 126 zmarłych z powodu koronawirusa.

Liczba nowych przypadków infekcji odnotowanych w ciągu doby zmniejszyła się w Niemczech czwarty dzień z rzędu. W ciągu ostatnich 24 godzin koronawirusa wykryto u 2082 nowych osób, tj. o 455 mniej niż w dniu poprzednim. Łącznie w Niemczech odnotowano dotychczas 125 098 zakażeń SARS-CoV-2.

3600 osób zainfekowanych koronawirusem wyzdrowiało w ciągu ostatniej doby – poinformował RKI. Ogólnie wyzdrowiało 68 200 zakażonych, czyli 54 proc. wszystkich chorych zidentyfikowanych w Niemczech.

Najwięcej zakażeń wykryto w Bawarii – 33 569, w Nadrenii Północnej-Westfalii – 25 300 i w Badenii-Wirtembergii – 25 040.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl