„Nasz Dziennik” dziękował za 18 lat posługi

„Nasz Dziennik” dziękował w sobotę za 18 lat swojej posługi. Mszy św. dziękczynnej w Rembertowie przewodniczył ordynariusz diecezji włocławskiej ks. bp Wiesław Mering.

 „Nasz Dziennik” każdego dnia informuje o życiu politycznym i społecznym. Od samego  początku formuje postawy  Polaków. Wszystko to odbywa się w duchu wierności  Chrystusowi, Kościołowi i Ewangelii.

„Nasz Dziennik” podjął się tego zadania i zrealizował je w pełni – podkreślał w czasie Mszy św. w intencji czytelników i redakcji z okazji 18. rocznicy powstania „Naszego Dziennika” ordynariusz diecezji włocławskiej ks. bp Wiesław Mering.

– Patrzę jak wielkodusznie i dosłownie realizowana jest ta wierność na łamach dziennika. Jaką cenę musiał niejednokrotnie za tę postawę płacić, jak ani jednej joty, ani jednej kreski nie zmienił w nauczaniu Kościoła, Ewangelii. Jak uczył i uczy tej postawy swoich czytelników – powiedział ks. bp Wiesław Mering.

Za dotychczasowe lata tej wyjątkowej posługi jaką pełni „Nasz Dziennik” w kaplicy klasztoru Sióstr Loretanek w Rembertowie dziękowała redakcja wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi.

Redakcja „Naszego Dziennika” powinna być dumna ze swojego wkładu w rozwój Polski – podkreślał podczas dziękczynienia o. dr Zdzisław Klafka, rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

– Bądźcie dumni, jesteście już naprawdę dojrzali, ale to zobowiązuje. Ludzie Wam i nam zaufali. Niech to świadectwo dalej promieniuje i niech naszą ojczyznę czyni wspaniałą, piękną – zaznaczył o. dr Zdzisław Klafka rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

 „Nasz Dziennik” podobnie jak Telewizja Trwam to jedno z dzieł, które wyrosło przy Radiu Maryja. Pierwszy numer gazety trafił do rąk czytelników 29 stycznia 1998 roku.

 

 

TV Trwam News

 

 

 

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl