fot. PAP/Paweł Supernak

MON organizuje Wojskowe Ferie online

Resort obrony organizuje Wojskowe Ferie online. W czasie przerwy od nauki żołnierze-sportowcy będą prowadzić transmisje i pokazywać różne dyscypliny sportowe – od lekkoatletyki po wioślarstwo.

4 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. W tym roku będą one inne niż zawsze, ze względu na trwającą pandemię. Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza na Wojskowe Ferie online. [czytaj więcej]

– O godzinie 10.00 każdego dnia (od 4 stycznia do 17 stycznia) sportowcy-żołnierze będą prowadzili zajęcia, również sportowcy, którzy chcieli zaangażować się w tę akcję – powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.

W zajęciach będzie można uczestniczyć dzięki transmisji na profilu facebookowym Ministerstwa Obrony Narodowej. Sportowcy będą udostępniać transmisję także na swoich profilach. Każde zajęcia będą trwały 30 minut.

– Zajęcia są tak ułożone, żeby każdy mógł spróbować, żeby każdy mógł ćwiczyć, a sprawność fizyczna jest niezwykle istotna nie tylko w czasie pandemii, ale zawsze. Mam nadzieję, że to nawyk, który zostanie stworzony – zaznaczył szef obrony narodowej.

Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku, codziennie z innej dyscypliny. Uczestnicy Wojskowych Ferii online będą mogli poznać, m.in. tajniki lekkoatletyki, zapasów, strzelectwa, wioślarstwa czy biathlonu.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl