fot. https://twitter.com/moskwa_anna

Minister klimatu powołała Sławomira Mazurka na wiceprezesa NFOŚiGW

Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska, wręczyła Sławomirowi Mazurkowi powołanie na stanowisko wiceprezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – wynika z wpisu szefowej MKiŚ na Twitterze. Sławomir Mazurek w przeszłości był wiceministrem środowiska.

„Dziś wręczyłam powołanie na stanowisko wiceprezesa NFOŚiGW Sławomirowi Mazurkowi. Gratuluję i życzę powodzenia!” – napisała minister klimatu i środowiska na Twitterze.

Sławomir Mazurek był ostatnio zatrudniony w Banku Ochrony Środowiska. Od 2015 do stycznia 2020 roku pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska, a potem w resorcie klimatu. Odpowiadał m.in. za gospodarkę odpadową.

 

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl