fot. PAP/Karol Zienkiewicz

Min. Z. Ziobro: Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie

Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie – poinformował w piątek szef Ministerstwa Sprawiedliwości, Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, odnosząc się do zdarzenia, w którym zginął mężczyzna. Dodał, że wydano nakaz tymczasowego aresztowania obu podejrzanych.

„Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie. Wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G. To postępowanie od razu poleciłem objąć nadzorem Prokuratury Krajowej. Sprawcy muszą zostać szybko i surowo ukarani” – napisał w piątek na Twitterze Zbigniew Ziobro.

W nocy z soboty na niedzielę (z 8 na 9 maja) do sklepu przy Nowym Świecie w Warszawie wszedł ranny mężczyzna. Na miejsce została wezwana policja, a także służby ratunkowe.

„Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł” – zaznaczyła wówczas sierż. sztab. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Po zdarzeniu na stronie śródmiejskiej policji opublikowane zostały zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny, który mógł mieć związek z zabójstwem.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl