Min. J. Brudziński: Nie przeniesiemy wojny totalnej do samorządu

PiS nie przeniesie wojny totalnej, o której mówi opozycja na samorządy – podkreślał w sobotę w Szczecinie szef MSWiA Joachim Brudziński.

„Chcę podkreślić, że my wojny totalnej – tej wojny, o której nasi oponenci mówią, że będą ją toczyć z nami zarówno na ulicy, jak i za granicą – nie będziemy przenosić na szczebel współpracy, na szczebel samorządu” – powiedział Joachim Brudziński.

„Chcemy współpracy, chcemy rozmowy, chcemy rzeczywistego popchnięcia do przodu naszego regionu i rozwoju Szczecina i całego Pomorza Zachodniego” – dodał.

„Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję panu Bartłomiejowi Sochańskiemu tego historycznego, znakomitego wyniku, ale też bardzo pokornie i bardzo serdecznie proszę wszystkich mieszkańców Szczecina, żeby byli z nami jeszcze podczas tej drugiej tury 4 listopada” – powiedział szef MSWiA.

Joachim Brudziński i inni parlamentarzyści PiS z regionu wystąpili na konferencji z Bartłomiejem Sochańskim, który jest kandydatem Zjednoczonej Prawicy w drugiej turze wyborów na prezydenta Szczecina. Sochański zmierzy się urzędującym prezydentem Szczecina i kandydatem Bezpartyjnych Piotrem Krzystkiem.

PAP/RIRM

drukuj