fot. Nasz Dziennik

Mary Wagner ponownie w areszcie. Odwiedziła kobiety w klinice aborcyjnej w Vancouver

Według relacji działaczki pro-life Lindy Gibbons, Mary Wagner została aresztowana 17 kwietnia 2019 roku. Do zatrzymania miało dojść w tzw. klinice aborcyjnej w Vancouver. Informację taką podał portal goniec.net.

Jak relacjonuje portal, świadkiem aresztowania Mary Wagner była siostra Immolatia. Jak poinformowała Gibbons, do aresztowania miało dojść w środę rano 17 kwietnia 2019 roku w tzw. klinice aborcyjnej w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej.

Warto przypomnieć też fragment wywiadu, jaki Mary Wagner udzieliła potralowi goniec.net w marcu 2019 roku. Obrończyni życia nienarodzonych pytana o swoje najbliższe plany wyjawiła, że wybiera się do Ottawy, by spotkać się z przyjaciółki i grupami matek, „(…) ale oczywiście moje serce zawsze jest z dziećmi, które są zagrożone i ich mamami, więc zobaczymy co Pan Bóg będzie miał tutaj to powiedzenia” – mówiła Wagner.

Goniec.net/Pch24.pl/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl