fot. boskiprojekt.pl

Małżeńska Krucjata Różańcowa w Niepokalanowie

W styczniu 2023 roku w Niepokalanowie odbędzie się Ogólnopolska Małżeńska Krucjata Różańcowa. Modlitewne wydarzenie poprowadzą ks. Dominik Chmielewski SDB, s. Bartłomieja Sobczyk CSIC oraz zaproszone wspólnoty małżeńskie.

Modlitewna inicjatywa, która odbędzie się w dniach 7-8 stycznia 2023 roku, to już druga edycja Małżeńskiej Krucjaty Różańcowej w Bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. Celem jest szturm do Nieba w intencji rodzin, szczególnie małżonków.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. w sobotę o godz. 19.00. W programie 12-godzinnego nocnego czuwania przewidziano również konferencję, Apel Jasnogórski, adorację Najświętszego Sakramentu oraz świadectwa przybyłych małżeństw.

Szczególnym punktem krucjaty będzie nieustanna modlitwa różańcowa wznoszona do Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny.

„Nie ma tak beznadziejnej sytuacji, której by nie rozwiązał różaniec” – powiedziała w Fatimie Matka Boża do s. Łucji.

„Potrzeba małżonkom siły zaczerpniętej z mocy wstawiennictwa Maryi. Trzeba nieustannej modlitwy Różańcem, który dzięki Matce Boga ma moc pokonać każdą siłę zła. Podejmujemy zatem stałą modlitwę różańcową w intencji małżeństw! By troska o miłość w sercach dwojga przynosiła błogosławione owoce w jedności wierności małżeńskiej” – wskazuje s. Bartłomieja Sobczyk CSIC.

Pierwsza edycja różańcowego szturmu w intencji małżeństw i rodzin miała miejsce pod koniec października br.

Małżeńską Krucjatę Różańcową organizują: „Wojownicy Maryi”, Wspólnota Trudnych Małżeństw „Sychar” oraz społeczność skupiona wokół nowopowstałej inicjatywy „Boski projekt”.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl