M. Wassermann: D. Tusk nie zdał egzaminu, nie poradził sobie z rządzeniem

Prace komisji śledczej ds. Amber Gold jednoznacznie pokazały, że Donald Tusk nie zdał egzaminu i nie poradził sobie z rządzeniem takim dużym państwem jak Polska – oświadczyła szefowa komisji Małgorzata Wassermann po przesłuchaniu byłego premiera.

Małgorzata Wassermann powiedziała po poniedziałkowym przesłuchaniu Tuska, że w wyniku jego nadzoru nad ministerstwami i służbami specjalnymi „doszło do straty 850 mln zł, a 18 tys. ludzi straciło oszczędności swojego życia”.

„Przez trzy lata żadna z instytucji nie potrafiła skutecznie stanąć na drodze Marcina P.” – oceniła szefowa komisji.

Mówiąc o okresie rządów Tuska Małgorzata Wassermann stwierdziła, iż „prace komisji pokazały, że czas to był dla przestępców jak Marcin P.”.

„A dla zwykłych obywateli to był czas łez i krzywdy” – powiedziała szefowa komisji śledczej.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl