fot. PAP/Darek Delmanowicz

M. Barszcz: Za dwa lata lokatorzy wprowadzą się do Mieszkanie plus w Mińsku Mazowieckim

Za dwa lata lokatorzy wprowadzą się do Mieszkania plus w Mińsku Mazowieckim – powiedział prezes PFR Nieruchomości Mirosław Barszcz. W poniedziałek ruszyła pierwsza na Mazowszu budowa w ramach rządowego programu.

Jak powiedział Mirosław Barszcz w Mińsku Mazowieckim, lokatorzy „już za dwa lata wprowadzą się do 138 mieszkań w Mińsku Mazowieckim przy ul. Klonowej”.

Dotąd w programie powstało 867 lokali w Białej Podlaskiej, Wałbrzychu, Gdyni, Jarocinie oraz Kępnie. Kolejnych 864 lokali jest w trakcie budowy – są to inwestycje w Katowicach, Jarocinie, Dębicy oraz Kępicach.

W trakcie projektowania jest kolejnych 18 tys. lokali w całej Polsce. Potencjał gruntów przeznaczonych pod Mieszkania plus wynosi 120 tys. mieszkań.

 

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl