fot. PAP/Marcin Bielecki

Lubuskie: Policjanci zatrzymali 26-latka ściganego do odbycia kary

Kryminalni z komendy wojewódzkiej w Gorzowie zatrzymali 26-latka, który chciał uniknąć kary za przemyt znacznej ilości narkotyków. Młody człowiek był skazany na dwa lata więzienia i tam trafił – poinformował dziś Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Za 26-letnim mieszkańcem powiatu gorzowskiego prawie roku temu został wydany list gończy. Mężczyzna po ogłoszeniu wyroku w swojej sprawie zaczął się ukrywać.

W jego poszukiwania włączyli się tzw. „łowcy głów” z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie, czyli funkcjonariusze kryminalni specjalizujący się m.in. w ściganiu przestępców.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w krajach Europy Zachodniej. Kiedy 26-latek przyjechał na kilka dni do Polski, we wtorek (17 sierpnia br.) wieczorem został zatrzymany w Świebodzinie. Policjanci zaskoczyli go, gdy zrobił przerwę w podróży samochodem.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego. Tam spędzi dwa lata.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl