Lubelskie: Policja szuka sprawcy pomazania odchodami okna biura posłanki Nowoczesnej

Policja szuka osoby, która pomazała odchodami okno biura posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej w Zamościu (Lubelskie).

Informację o zdarzeniu policja otrzymała we wtorek.

Na oknie biura posłanki Nowoczesnej doszło do zabrudzania szyby odchodami. Nie ma żadnych uszkodzeń” – poinformowała w środę PAP p.o. oficer prasowy komendy policji w Zamościu Dorota Krukowska–Bubiło. Policja szuka sprawcy – dodała.

Według osoby zgłaszającej, do zabrudzenia szyby mogło dojść 12 lub 13 stycznia.

Nie wiadomo, jakie były motywy sprawcy” – zaznaczyła policjantka.

Biuro Kornelii Wróblewskiej mieści się przy ul. Ormiańskiej na Starym Mieście w Zamościu. Teren ten objęty jest monitoringiem. Policjanci będą sprawdzać, czy kamery monitoringu nagrały to zdarzenie.

 

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl