fot. PAP/EPA

Lotnisko w Stambule wstrzymuje loty z powodu silnych opadów śniegu

Lotnisko w Stambule z powodu silnych opadów śniegu wydłuża wstrzymanie wszystkich lotów do wtorku do godziny 13.00 – poinformowała tego samego dnia turecka agencja Anatolia.

Z powodu złych warunków pogodowych główny port lotniczy Stambułu wstrzymał loty w poniedziałek.

Opady śniegu w mieście sparaliżowały także ruch uliczny, a tureckie władze zarządziły dzień wolny dla pracowników instytucji publicznych, by zmniejszyć zatłoczenie na drogach – informowała Agencja Reutera.

Gubernator Stambułu Ali Yerlikaya przekazał na Twitterze, że do godziny 10 we wtorek auta nie mogły korzystać z dróg, które w tym czasie były oczyszczane przez służby ze śniegu. Wraz z informacją gubernator zamieścił nagrania, na których widać sparaliżowane warunkami pogodowymi samochody i ciężarówki.

W poniedziałek państwowy przewoźnik Turkish Airlines poinformował, że anuluje wszystkie loty z lotniska w Stambule na skutek wstrzymania pracy przez tamtejszy port lotniczy.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl