fot. pixabay.com

Łódzkie: Policja zatrzymała dwa busy przewożące 78 nielegalnych imigrantów

Dwa busy z nielegalnymi imigrantami zatrzymano w piątek w województwie łódzkim na autostradzie A2. W sumie było to 78 osób – powiedziała PAP w sobotę rano komisarz Aneta Sobieraj z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Komisarz poinformowała, że w okolicach łódzkiego skrzyżowania autostrad zatrzymano dwa busy przewożące imigrantów, którzy prawdopodobnie nielegalnie przekroczyli białorusko-polską granicę.

„W pierwszym busie, który zatrzymaliśmy było 37 osób” – mówiła PAP Aneta Sobieraj.

„Autem przewożącym imigrantów kierował obywatel Republiki Czech” – podała.

„W drugim busie podróżowało 41 nielegalnych imigrantów. Były tam dzieci. Samochód prowadził kierowca z Finlandii” – przekazała.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl