Łódź: 10 osób rannych po zderzeniu tramwaju z ciężarówką

10 osób zostało poszkodowanych na skutek zderzenia tramwaju z samochodem marki Iveco w Łodzi – poinformowała PAP asp. Marzanna Boratyńska z łódzkiej policji. Ranni z różnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ul. św. Teresy i Zgierskiej.

Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu wypadku, tramwaj linii 4 uderzył w samochód ciężarowy marki Iveco, który wjechał na torowisko i oczekiwał na możliwość skrętu w prawo” – powiedziała PAP asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

W wyniku zderzenia, rannych zostało 10 osób w wieku od 15 do 67 lat. Jak podała asp. Boratyńska, poszkodowani z urazami odniesionymi na skutek ostrego hamowania m.in. klatki piersiowej, twarzy, głowy zostali przetransportowani do łódzkich szpitali. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze ustają okoliczności zderzenia. Jak informuje policja, kierowca i motorniczy byli trzeźwi.

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Nieprzejezdna jest ul. Zgierska na odcinku od ul. Kniaziewicza do Liściastej. Tramwaje jeżdżą objazdami; uruchomiono komunikację zastępczą.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl