PAP/Grzegorz Michałowski

KSP podała, że w związku z protestem rolników zablokowane są ronda na DK 61 i DK 62

Komenda Stołeczna Policji poinformowała we wtorek rano, że zablokowane są ronda na DK 61 w Zegrzu i na DK 62 w miejscowości Bolesławice. Utrudnienia mają związek z protestem rolników.

Jak przekazała KSP zablokowane są ronda na DK 61 w Zegrzu na odcinku pomiędzy Michałowem-Reginów a Serockiem oraz na DK 62 w Bolesławowie na skrzyżowaniu DK 62 i drogi 632 w pobliżu miejscowości Dębe.

Na miejscu policjanci informują o możliwych objazdach.

Spowolniony ruch jest też na ul. Przyczółkowej na wysokości Pałacowej.

„Protestuje grupa rolników, którzy cyklicznie wchodzą na przejście dla pieszych, a następnie po kilku minutach schodzą z niego przepuszczając oczekujące pojazdy” – napisała w mediach społecznościowych KSP.

Podkreśliła, że zapowiadane na wtorek protesty rolników będą się wiązały z utrudnieniami w ruchu drogowym na terenie okołowarszawskich powiatów, jak i w samej stolicy.

„Prosimy kierowców o korzystanie ze wskazywanych przez policjantów objazdów lub innych tras alternatywnych” – zaapelowała KSP.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl