KRRiT przedstawi dziś wyniki konsultacji społecznych

 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedstawi dziś wyniki konsultacji społecznych dotyczących umieszczenia 4 programów telewizyjnych na pierwszym multipleksie cyfrowym, które za dwa lata zwolni Telewizja Publiczna.

Nie wiadomo jednak czy KRRiT uwzględni jako konsultacje zebrane już 2 mln 327 tys. 991 podpisów w obronie Telewizji Trwam, której Krajowa Rada odmówiła miejsca na cyfrowym multipleksie – powiedziała dyrektor finansowy Fundacji Lux Veritatis Lidia Kochanowicz. „Część podpisów zostałam wysłana jeszcze przed datą ogłoszenia konsultacji społecznych. Mimo, że Jan Dworak na jednej z komisji sejmowych zadeklarował, że te głosy będą uwzględnione, dzisiaj takiej pewności nie mamy. –  zwraca uwagę Kochanowicz.

 


Pobierz Pobierz

Lidia Kochanowicz przypomina jednocześnie, że o miejsce dla Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie apelowało także wiele organizacji – m.in. Rady Miast, Gmin i osiedli, a także szereg organizacji pozarządowych, Fundacji i Stowarzyszeń.

drukuj

Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl